(placeholder)

Akers-Douglas Adrian    (87A)

Allison Richard     (87B)

Allport Michael Kenneth    (87B)

Ayres Victor     (87C)

Baker     (87)

Beards John     (87A)

Boxall Antony    (87B)

Brereton Martin William     (87A)

Burnett  William     (87D)

Burrows  Neil    (87A)

Burton John Cyril    (87A)

Crowley Keith    (87C)

Dobbs Anthony Christopher     (87C)

Dyer Norman     (87B)

Epton  Owen     (87A)

Felwick  David    (87B)

Ford  Jonathan    (87D)

Fountain John     (87C)

French Kimberley    (87B)

Gooding Peter    (87C)

Gurney David John    (87B)

Hawken Anthony     (87A)

Hill Jonathan      (87d)

Hill John      (87C)

Humphrey Christopher     (87B)

Johnson  Richard    (87D)

Jones  Edward    (87C)

Kirk Michael      (87C)

Lewis William      (87A)

Loveday  David    (87B)

Lowe Derek    (87B)

Mathie Alastair    (87B)

McGrath Anthony     (87C)

McQuillan Dennis    (87D)

Moore Robert     (87)

Pierce  Jonathan      (87A)

Pollard Nicholas    (87A)

Rayfield Gordon    (87D)

Rhodes Kenneth    (87D)

Sanders Patrick     (87B)

Sandford Brian     (87A)

Seymour  Peter    (87C)

Shields  George    (87D)

Smith Peter    (87A)

Sowler David    (87A)

Swinney Terence     (87C)

Tyndall William     (87D)

Wadsworth David    (87C)

Wakelin  Robin    (87B)

Whaley Robert     (87D)

Williams Anthony    (87B)

Wilson  Malcom    (87A)

87 Entry        12 September 1962 - 24 June 1965

Commandant : Air Cdre   M.D. Lyne AFC              Graduation Reviewing Officer : HRH The Princess Alexandra, The Honourable Mrs Angus Ogilvy

D. L. Felwick, R. H. W. Wakelin, M. T Wilson, R. K. J Whaley, M. K. Allport, B. V. Sandford, D. V. Loveday, P. J. Seymour, P. J. G. Sanders, A. C. Dobbs, E. Ayres, D. A. Wadsworth, G. Rayfield,

J. Fountain, A. P.   McGrath, N. J. Pollard,


Smith, D. J. Sowler, J. B. Beards, W. R. Lewis, C. W. Boxall, J. W. Pierce, A. V. R. Hawken, D. Lowe, J. C. Hill, M. A. Kirk, R. W. Allison, N. R. Dyer, G. Shields, W. M. Burnett, D. McQuillan,

K. D. Rhodes, R. H. O. Johnson, A. R. C. Mathie


T.C. Swinney, N. Burrows, C. M. Humphrey, D. J. Gurney, A. A. Akers-Douglas, W. S. Brereton-Martin, G. W. Epton, E. A. Jones, W. F. C. Tyndall, K. G. H. French, P. J. Gooding, R. K. Moore,

K. A.  Crowley, A. G. Williams, J. A. F. Ford, J. B. Hill


Back three: Dave Wadsworth, Malcolm Wilson, Keith Crowley

Middle Row: Peter Gooding, Brian Sandford , Bill Tyndall, Wally Epton, George Shields, Ed Jones, Neil Burrows

Front Row: Tony Boxall, Richard Johnson, Dave Felwick, Jon Ford, John Fountain




(placeholder)
(placeholder)